Miroslav a Oldiřška Pavelkovi jsou manželé, kteří spoluvlastní masážní a kosmetické studio Mirol, sídlící v Uherském Hradišti. Tento pár je plný pozitivní energie, což se projevuje nejen na výsledcích odvedené práce se svými klienty, ale také na příjemném prostředí, které Vás pohltí a příjemně překvapí. Pojďte se o tom sami přesvědčit z následujícího rozhovoru.

Miroslave, jak jste se původně dostal k Vaší současné profesi?

Přírodní ozdravné techniky mě zajímaly už od pradávna. Prvotním impulsem mé zvýšené duševní a fyzické péče byly určité zdravotní problémy, které jsem měl před 25 lety. Zdravotní stav mě tehdy přinutil radikálně změnit své dosavadní životní priority a osobně jsem daleko více začal inklinovat k přírodě, a taky k joze. Jogovou a detoxikační literaturu jsem si pracně sháněl pro své sebevzdědělávání ještě za minulého režimu. Sehnat takové materiály byla v mnoha případech záležitost téměř až nadlidská.

  

Co nabízí Vaše masážní a kosmetické studio Mirol? A co vlastně znamená název Mirol?

 Mirol je spojení mého křestního jména (Miroslav) a jména manželky Oldřišky, která v našem společném studiu také pracuje. Službám, které nabízím svým klientům, se naplno věnuji deset let. Mýma rukama tak prošlo několik desítek, ne-li stovek různorodých lidí, kterým jsem pomohl nejen od jejich bolestí, ale hlavně od zbavení se nadbytečných tukových zásob na svém těle. V současných nových prostorách fungujeme s manželkou necelé dva roky.

Po čem je ze strany klientů největší zájem?

 Klienti byli zatím nejvíce nadšeni z celotělové masáže formující postavu, kterou jsem nazval ANTICELULIT Extrém, protože tato procedura je opravdu extrémně účinná. Zní to až neuvěřitelně, ale touto ozdravnou detoxikační kúrou jsem schopen zapříčinit běžně úbytek tuku na obvodu v rozmezí 8 až 12 cm za pouhé 4 masáže!!!, (měřeno přes pupík, u stehen je to asi polovina).   Jedná se o kompletní celotělovou odtučňovací kůru, včetně odtučnění tváře.

Z čeho se tato procedura skládá?

ANTICELULIT Extrém, je v podstatě razantní masážní procedurou. Intenzivní kompresní hmaty, ruční stimulace svalového, tukového a lymfatického systému, spolu v kombinaci s dalšími doplňkovými úkony, zaručují tuto vysokou účinnost. Je to přírodní ozonová mezoterapie s působením aktivního kyslíku a tlakového zábalu. Tím je postupně zaktivována autoregenerace, vedoucí k trvalému odbourávání nadbytečného tuku. Tuto celou proceduru dělám ručně. Kromě tohoto pečlivě dbám na nejvhodnější kombinace přírodních olejů lisovaných za studena, výrazně zúročujích násobný efekt účinnosti procedury. Při této ozdravné detoxikační a odtučňovací kůře zde neřeším kilogramy ale centimetry. Svalovina a voda v těle zůstanou ve zdravém poměru zachovány a tuky se spolehlivě odbourají.

Kdy nabírá procedura na účinnosti?

Již po první proceduře na sobě pocítíte tělesné změny, ale požadované konečné výsledky se dostaví až po čtyřech masážích provedených v intervalu jednoho týdne. Tato doba je nutná pro regeneraci organismu. Ale přesto již po první masáži, asi po pěti dnech, je již zřetelně viditelný a měřitelný úbytek v průměru 4 - 5 cm !!! Úbytky spodních tukových vrstev jdou pak přirozeně pomaleji. Odbourávají se postupně v souladu s regenerací a ozdravováním organizmu.

Jedinou nevýhodou této účinné metody je pro mě opravdu vysoké fyzické nasazení a v návaznosti na to velké zatížení kloubů a vazů na mých rukou. Z toho plyne i omezenost počtu klientů.(doplňuje s úsměvem Miroslav). Samozřejmostí je pro klientky mírná úprava k zdravějšímu životnímu stylu dle mého osobního doporučení „na míru“.

Kdo využívá Vašich služeb?

Tato odtučňovací kůra je v našem studu určena ženám. Muži k nám mají dveře samozřejmě také otevřené, avšak na jiné druhy masáží, příp. na kosmetické ošetření. Věková hranice není omezena. Na odtučnění a vytvarování postavy nás bezproblémově nejčastěji navštěvují ženy ve věku 17-50 let někdy i výše.Tělo by mělo být ve stavu bez vážnějších zdravotních problémů.

 Co obecně lidi nejčastěji trápí?

V současné uspěchané době, kdy člověk nemá téměř na nic čas asi nikoho nepřekvapí, že mezi časté mezigenerační problémy patří tělesná nadváha a s tím související problematika, spojená se shazováním nadbytečného tuku.

 

 

 Jaké druhy masáží nabízíte?

Klient si u nás může vybrat z různých masáží např.:Thajská(olejová), Tibetská, Indická, Ájurvédská, Magic hot stones, z regenerační pak Breussova a Dornova metoda … Dále je v nabídce velmi oblíbený Manuální lifting obličeje. Pro ozdravný relax je možné si vybrát Medovou masáž, nebo novinku Havajskou kokosovou masáž s čokoládovým zábalem.

Jaké služby nabízí klientům Vaše manželka Oldřiška?

 Manželka poskytuje běžné, ale také speciální kosmetické ošetření. Do jejího portfolia patří AHA peeling, Dermarollerová mezoterapie, Lymfatická masáž obličeje, či Brazilská depilace… Pracuje s profesionální dermokosmetikou značky SynCare. Další její zajímavostí je masáž Magic hot stones. Jedná se o masáž, kdy se pracuje s lávovým kameny havajskou metodou, aplikující se i na obličej, dekolt nebo celé tělo.

Můžete trochu více čtenářům přiblížit kosmetiku SynCare?

Náš kosmetický salon je výhradním certifikovaným pracovištěm kosmetiky SynCare. Kosmetika je určena pro všechny typy pleti, avšak s přednostním zaměřením na citlivou a problematickou aknózní pleť. Čisté, přírodní produkty bez konzervace, toto předurčení kosmetiky umocňují.Tato česká lékařská kosmetika je řádově levnější, (protože není komerční) a přesto je ve špičkové kvalitě s vysokou účinností.

  Chodí k Oldřišce výhradně ženy?

Služby jsou dostupné samozřejmě také mužům. Čištění pleti, úprava obočí, barvení řas a masáž obličeje je dnes u mužů stále častějším požadavkem v našem studiu.

Jakým způsobem se u Vás můžu objednat?

Můžete se objednat telefonicky (606 426 530, 728 765 913).  Na masáž Anticelulit Extrém preferuji z pochopitelných a praktických důvodů osoby objednané na doporučení od mých klientek, které již mají tuto proceduru úspěšně za sebou. Samozřejmě jsem otevřen i pro všechny ostatní. Naleznete nás v ulici Havlíčkova 2 (1.patro) v Uherském Hradišti. Webové stránky naleznete na www.mirol.cz

 

 Děkuji za rozhovor!

Připravil: Aleš Durďák